Prestige D&B - Okna i Drzwi
    ul. Sienkiewicza 27/1
    87-100 Toruń

    tel. 56 659 60 06

         663 126 583

 

Okna PCV

SYSTEM VEKA

- profil wyróżniający się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi
- klin docieplający, dodatkowo zwiększa izolacyjność akustyczną i cieplną
- możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 50 mm w układzie dwu- lub trzyszybowym

 

 

 

 

 

SYSTEM GELAN
5-komorowy, 2 opcje systemu: niezlicowany z prostym skrzydłem i wersja półzlicowana z zaokrąglonym skrzydłem i zaokrągloną listwą przyszybową

 

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM WITAL

- duże komory umożliwiają prawidłową wentylację profili oraz odprowadzenie wody opadowej
- mozliwość zastosowania pakietów szybowych o szerokości do 48 mm
- dodatkowej uszczelnienie środkowe poprawia parametry akustyczne i termiczne okna

 

 

 

 

 

 

PLASTIMET ELITE

Nowy 6-komorowy system profili okiennych PLASTIMET ELITE o głębokości zabudowy 80 mm gwarantuje ochronę cieplną oraz akustyczną na najwyższym poziomie.
Szeroki profil skrzydła półlicowanego – 90 mm – zapewnia doskonały wygląd okien przy zachowaniu znakomitych parametrów technicznych.

Możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 mm do 44 mm w układzie dwu lub trzyszybowym.

Podwójny układ uszczelek mocowanych fabrycznie w trakcie produkcji profili. Uszczelki zewnętrzne licowane z powierzchnią profili okiennych znakomicie odprowadzają wodę oraz zapewniają wzorową ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza.
Odpowiednio zaprojektowane komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o znacznych gabarytach.
Więcej światła przechodzącego przez okno dzięki dużej powierzchni szklenia oraz małej wysokości bocznej profili – 110 mm. Gładkie, odporne na działanie warunków atmosferycznych powierzchnie zewnętrzne sprawiają, że okna są łatwe do utrzymania w czystości. Specjalny wrąb do montażu nowoczesnego i niezawodnego systemu okuć, odpowiedzialnego za pełną funkcjonalność okien.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.